Apartmány Celnica


Apartmány Celnica jsou svým umístěním přitažlivé pro návštěvníky po celý rok. 
Vždy tu najdete tu pravou chvíli pro krásnou a bezpečnou dovolenou. 
Chalupa s apartmány je situována v rovině údolí Velkých Karlovic v klidné části Podťaté. Jedná se o ideální místo pro začátek Vašich vycházek, výletů do překrásného okolí Valašské přírody pro Vás i své přátele a kamarády. 

Apartmány Celnica poskytují ubytování pro 4 osoby ve 2 apartmánech. 


Ložnice a pokoje: APARTMÁNY CELNICA je samostatný objekt sestavajicí ze dvou sousedicích apartmánů v 1.NP historické budovy bývalého hostince. V každém jednotlivém apartmánu je samostatná ložnice pro 2 hosty, obývací pokoj s možností jedné přistýlky, koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Celkem tedy 4 lůžka s možností dvou přistýlek. Pronajímá se jako celek, oba apartmány pro jednu skupinu tzn. 4 lůžka s možností 2 plnohodnotných přistýlek.

Sociální zařízení: Každý jednotlivý apartmán má svoji samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a sociálním zařízením.

Vytápění: Vytápění i ohřev vody jsou zajištěny plynovým topením.

Doprava, parkování: Vlastní oplocené parkoviště přímo u objektu. Příjezdová cesta je bezproblémová i v zimním období.

Stravování
Vlastní stravování. Pro přípravu jídel slouží našim hostům profikuchyně s prostornou jídelnou... na kterou navazuje krytá terasa... Vše vybaveno a zařízeno pro vlastní kulinářské zážitky.

Vybavení apartmánu

K apartmánům náleží plně vybavená profikuchyně: el. sporák, lednice s mrazničkou, mikrovlná trouba, varná konvice, konvektomat, myčka, nápojová lednice, kompletní vybavení pro vaření a stolování. Součástí apartmánů pro ubytované hosty je i prostorná jídelna - společenská místnost a krytá terasa kde je dostatek prostoru pro všechny.