Apartmán Celnica


Apartmán Celnica je svým umístěním přitažlivý pro návštěvníky po celý rok. Vždy tu najdete tu pravou chvíli pro krásnou a bezpečnou dovolenou. Apartmán je situovány v rovině údolí Velkých Karlovic v klidné části Podťaté. Jedná se o ideální místo pro začátek Vašich vycházek, výletů do překrásného okolí valašské přírody, pro Vás i své přátele a kamarády.

Jednoduše řečeno a napsáno: APARTMÁN CELNICA - DOVOLENÁ - RELAX - ZÁŽITKY BEZ HRANIC...

Apartmána Celnica poskytuje ubytování pro 4 -6 osob ve 4 ložnicích. 


Ložnice a pokojeAPARTMÁN CELNICA je samostatný objekt v 1N. P. historické budovy bývalého hostince. Apartmán disponuje DVĚMA samostatnými ložnicemi, každá ložnice má vlastní sociální zařízení a DVA obývací pokoje.

APARTMÁN LZE PRONAJMOUT V KOMBINACI S CHALUPOU CELNICA, ČÍMŽ JE MOŽNO UBYTOVAT AŽ 20 - 22 HOSTŮ V JEDNOM AREÁLU.

Sociální zařízení: APARTMÁN má DVĚ samostatné koupelny se sociálním zařízením a DVA obývací pokoje.

Vytápění: Vytápění i ohřev vody jsou zajištěny plynovým topením.

Doprava, parkování: Vlastní oplocené parkoviště přímo u objektu. Příjezdová cesta je bezproblémová i v zimním období.

Stravování
Vlastní stravování. Pro přípravu jídel slouží našim hostům profikuchyně s prostornou jídelnou... na kterou navazuje krytá terasa... Vše vybaveno a zařízeno pro vlastní kulinářské zážitky.

Vybavení apartmánu

K apartmánům náleží plně vybavená profikuchyně: el. sporák, lednice s mrazničkou, mikrovlná trouba, varná konvice, konvektomat, myčka, nápojová lednice, kompletní vybavení pro vaření a stolování. Součástí apartmánů pro ubytované hosty je i prostorná jídelna - společenská místnost a krytá terasa kde je dostatek prostoru pro všechny.