CHALUPA STARÁ CELNICAChalupa STARÁ CELNICA je nově po rekonstrukci je svým umístěním přitažlivá pro návštěvníky po celý rok. Vždy tu najdete tu pravou chvíli pro krásnou a bezpečnou dovolenou. Chalupa je situována v rovině údolí Velkých Karlovic v klidné části Podťaté. Jedná se o ideální místo pro začátek Vašich vycházek, výletů do překrásného okolí valašské přírody pro Vás i své přátele a kamarády.

Jednoduše řečeno a napsáno: Chalupa STARÁ CELNICA- dovolená - relax - zážitky bez hranic.....

společně s chalupou Celnica je možnost zvýšit kapacitu ubytování na 36hostů. Pokud jsou chalupy obsazeny samostatně různými skupinami nedochází k jejich střetnutí pokud se nechtějí společně družit...CHALUPA STARÁ CELNICA JE PŘEDURČENA SVÝM VYBAVENÍM,POLOHOU,ZÁZEMÍM K POŘÁDÁNÍ VŠECH TYPŮ OSLAV JAKO JSOU SVATBY,RODINNÉ NEBO FIREMNÍ AKCE....


Jednoduše řečeno a napsáno:STARÁ CELNICA - DOVOLENÁ - RELAX - ZÁŽITKY BEZ HRANIC...

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 20 osob v 7 ložnicích.


Ložnice a pokoje: Chalupa STARÁ CELNICA - je nově po rekonstrukci.. Ložnice - 4lůžková 2X, ložnice 2lůžková 4X...to jest 16 lůžek.Kapacitu lze rozšířit o samostatný 2lůžkový hostinský-rezidenční pokoj,případně o další 2 plnohodnotné přistýlky v obývacích pokojích.Společenská místnost 2x, společná plně vybavená kuchyně. Krytá venkovní terasa.

Sociální zařízení: 5x samostatné sociální zařízení.

Vytápění: Vytápění a ohřev vody chalupy Stará Celnica je plynové v kombinaci s elektropanely a krbem. Spotřeba plynu a el. energie není zahrnuta v ceně pronájmu, platí se samostatně dle skutečnosti na základě samostatného měření a aktuálních cen od dodavatelů. Cena dřeva mimo připraveného ke spotřebě 150kč/pytel.

Doprava, parkování: Vlastní oplocené parkoviště přímo u objektu. Příjezdová cesta je bezproblémová i v zimním období.

Stravování


Vlastní stravování. Pro přípravu jídel slouží našim hostům profikuchyně s prostornou jídelnou... na kterou navazuje krytá terasa...... vše vybaveno a zařízeno pro vlastní kulinářské zážitky. 

Vybavení apartmánu

Chalupa disponuje plně vybavenou kuchyní: elektricý sporák, konvektomat, myčka nádobí, překapávač na kávu, kávovar - kapsle NESPRESSO, potřebné vybavení pro stolování a přípravu jídel, lednice s mrazničkou 1x, samostatný mrazicí box 1x, velká nápojová lednice.

Společenská místnost 2x pro až 35 osob.

Vybavení: soukromé wellness, velká venkovní sauna,horká bečka-nejsou obsaženy v ceně a je potřeba je objednat samostatně při rezervaci.Grilovací domek-kóta je k dispozici celoročně.Zážitková zahrada s ohništěm a atrakcemi pro děti, kola, koloběžky, největší devízou je však naše vstřícnost a pohostinnost.

Výlety, atrakce, zábava

Velké Karlovice - Valašsko - Beskydy to je kraj kde se snoubí krása přírody s historií a pohostinností lidí, mi jsme tohoto součástí a jsme na to právem hrdí, což oceňují hlavně naši hosté.

Pro aktivní dovolenou jsou v dosahu od chalup CELNICA lyžařské areály, běžkařské trasy nebo jako start pro cykloturistiku a spousta nádherných tras pro vycházky. Možnost koupaní v přírodním jezeře Balaton, termální bazény, aquapark Vodní svět, golf a mnoho dalších aktivit.

Pokud však upřednostníte pobyt u nás v místě, je k odpočinku a relaxu naše zahrada s venkovním ohništěm, kuželkami, houpačkami a podobnými atrakcemi pro děti. Máme pro Vás k dispozici i grill s elektrickým pohonem na různé dobroty nebo celoroční využití grilovacího domku - kóty. Dobrou volbou je rovněž návštěva soukromého wellness s vířivou vanou, saunou a ochlazovací bečkou. Taky lze roztopit,, horkou bečku" a parádně relaxovat jako v termálech nebo jen tak zajít do velké finské sauny.

Ceny za spotřebované energie,plyn,elektřina se platí dle skutečnosti na základě samostatného měření.Cena neobsahuje rekreační poplatky obci 35kč/dospělá osoba/den.Tyto poplatky se v plné výši odvádějí obci Velké Karlovice.Jsme pouze nucení ,,výběrčí"této skryté daně.


K týdenním pobytům wellness za zvýhodněnou cenu.


Poplatek za psa :malá a střední plemena 200 KČ/noc,velká plemena pouze po dohodě.