Chalupa Celnica

je velmi pěkně zařízena a vybavena ve stylu světových kultur bydlení.
Poskytuje hostům nejenom místo na spaní, ale i relax a odpočinek.

Chalupa Celnica - U Valchářů je svým umístěním a stylem přitažlivá pro návštěvníky po celý rok. Vždy tu najdete tu pravou chvíli pro krásnou a bezpečnou dovolenou. Chalupa Celnica - U Valchářů je stylovým domem pro Vaše ubytování, relax a zážitky bez hranic. Jednotlivé pokoje jsou tématicky laděný v duchu různých světových kultur bydlení pro Váš pohodový odpočinek. Chalupa je situována v rovině údolí Velkých Karlovic v klidné části obce Podťaté. Jedná se o ideální místo pro začátek Vašich tůr, výletů či cyklistických tras. Nabízíme to nejlepší možné ubytování ve Velkých Karlovicích. Každý objekt, aby Vás zaujal, musí ze sebe vyjadřovat určité kouzlo. U nás, jakmile vstoupíte dovnitř, ocitnete se jako v jiné zemi. Ano, opravdu tomu tak je. Prostřednictvím zařízení interierů Vás pozveme na exkurzi za hranice stereotypu. V přízemí navštívíte pokoje slunného Toskánska nebo útulné pokoje Valašska. V prvním podlaží exotickou Indonésii a v posledním mezonetovém patře strohou eleganci severského bydlení.

Ubytování na chalupě Celnica

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 12 až 16 osob v 8 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Součástí pokojů jsou i kuchyňky s možností přípravy pokrmů, ranní kávičky... celá chalupa má 8ložnic a celkem 13 pokojů včetně spol. místnosti s krbem, další možnosti: grilovací domek - kóta, wellness s vířivkou, infrasaunou, venkovní finská sauna. Hlavní budova chalupy Celnica je určena pro 12 hostů. V přízemí jsou dvě ložnice se dvěma koupelnami a soc. zařízením, kuchyně, šatna, vše účelně propojeno chodbou. Přízemí rovněž disponuje samostatným Valašským apartmánem pro 4osoby: dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyně a soc. zařízení s WC. V 1.nadzemním podlaží se nachází rovněž dvě ložnice s koupelnami a soc. zařízením, kuchyňkou, spojovací chodbou se vstupem do mezonetových ložnic které jsou spojeny koupelnou s WC. V hlavní budově je společenská místnost s krbem a vybavenou kuchyní: elektrický sporák s troubou, velká lednice, jídelní soupravy, kuchyňské nádobí, kávovar - espresso na zrnkovou kávu. Soukromé wellness je přístupné samostatným vchodem v přízemí chalupy.

Sociální zařízení: Všechny ložnice chalupy mají vlastní koupelny se sociálním zařízením. I když k nám přijíždíte jako parta známých není nad to mít vlastní soukromí.

Vytápění: Vytápění hlavní chalupy Celnica je plynové vč. ohřevu vody a je zahrnuto v ceně pronájmu. Pouze u apartmánu Valašského jsou k otopu a ohřevu vody používány elektro panely a el. ohřívač vody. Zde je účtována spotřeba samostatným měřením 6kč/KW.

Doprava, parkování: Vlastní oplocené parkoviště přímo v objektu pro 12 osobních aut. Příjezdová komunikace je bezproblémová a sjízdná i v zimním období.

Stravování

Vlastní stravování. K tomuto účelu slouží v chalupě Celnica dvě vlastní kuchně s vybavením. Třetí společná kuchyň je propojena se společenskou místností - krbovnou. Vybavení kuchyně: elektrický sporák s pečicí troubou, velká lednice, jídelní soupravy, kuchyňské nádobí, kávovar - espresso na zrnkovou kávu. V případě pronájmu i druhého objektu v Resortu - Hostince je k dispozici plně vybavená profi kuchyň s veškerým vybavením pro gasrtonomii a oslavy všech možných typů včetně společenské místnosti - restaurace. V objektu Hostince je i další menší společenská místost - bar pro cca 16hostů. Různé místnosti Hostince lze pronajímat i samostatně nebo kombinací která bude vyhovovat Vaším požadavkům. Naši hosté si většínou prostory Hostince pronajímají k pobytu u nás k posunu do nadstandartního konfortu své dovolené za velmi přijatelnou cenu. Lze zde celoročně využít možnosti zahrát si stolní tenis, relaxovat na fitness strojích nebo využít stylových prostor pro hraní a zábavu dětí. Cenové kalkulace na pronájem v objektu Hostince provádíme individualně smluvními cenami.

Vybavení chalupy

Žijeme ve velmi rychlé a hektické době. Naši hosté k nám přijíždějí za krásami Valašska, za tím aby si užili vzájemné sounáležitosti svých kamarádů a přátel... a k této pohodě přispíváme tím, že jsme zrušili televize i WiFi.

Výlety, atrakce, zábava

Krásné výlety do okolní přírody, lyžování - v dosahu několik lyžařských areálů, běžkařské trasy, cykloturistika, termální bazény, golf. Jedinečné výlety na okolní rozhledny nebo do unikátního skanzenu Valašska - Rožnov pod Radhošťem. Návštěva Pusteven Vás dozajista naladí na pohodovou notu klidu a kouzla přírody. Pokud však upřednostníte pobyt u nás v místě, je k odpočinku naše zahrada s venkovním ohništěm, kuželkami, houpačkami a jinými atrakcemi pro děti. Máme pro Vás k dispozici i velký gril s elektrickým pohonem vhodný třeba na selátko, ražničí nebo jiné dobroty dle vašeho výběru.