Chalupa Celnica

je velmi pěkně zařízena a vybavena ve stylu světových kultur bydlení.
Poskytuje hostům nejenom místo na spaní, ale i relax a odpočinek.

Chalupa Celnica je svým umístěním a stylem přitažlivá pro návštěvníky po celý rok. Vždy tu najdete tu pravou chvíli pro krásnou a bezpečnou dovolenou. Chalupa Celnica je stylovým domem pro Vaše ubytování, relax a zážitky bez hranic. Jednotlivé pokoje jsou tématicky laděný v duchu různých světových kultur bydlení pro Váš pohodový odpočinek. Chalupa je situována v rovině údolí Velkých Karlovic v klidné části obce Podťaté. Jedná se o ideální místo pro začátek Vašich tůr, výletů či cyklistických tras. Nabízíme to nejlepší možné ubytování ve Velkých Karlovicích. Každý objekt, aby Vás zaujal, musí ze sebe vyjadřovat určité kouzlo. U nás, jakmile vstoupíte dovnitř, ocitnete se jako v jiné zemi. Ano, opravdu tomu tak je. Prostřednictvím zařízení interierů Vás pozveme na exkurzi za hranice stereotypu. V přízemí navštívíte pokoje slunného Toskánska nebo útulné pokoje Valašska. V prvním podlaží exotickou Indonésii a v posledním mezonetovém patře strohou eleganci severského bydlení. CHALUPU CELNICA JE MOŽNO PRONAJMOUT SPOLEČNĚ S CHALUPOU STARÁ CELNICA V JEDNOM AREÁLU. KAPACITA SE PAK ZVÝŠÍ NA 36 LŮŽEK. 

Ubytování na chalupě Celnica

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 16 osob v 8 ložnicích.

Ložnice a pokojeChalupa Celnica se skládá ze 3 samostatných apartmánů v jednom rekreačním domě - chalupě. Popis jednotlivých apartmánů - PŘÍZEMÍ: Apartmán č1.- toskánský: 1xprostorná kuchyň, 2x ložnice po 2 lůžkách, 2x koupelna se sociálním zařízením, šatna. Apartmán č. 3 - valašský: 1x kuchyň, 2x ložnice po 2lůžkách, obyvací pokoj, sociální zařízení s koupelnou. 1.NADZEMNÍ PODLAŽÍ: Apartmán č. 2.- indonéský: 1x kuchyňka, 2x ložnice po 2lůžkách, koupelna +MEZONET -

2x ložnice po 2lůžkách, 1xkoupelna. Další zázemí pro odpočinek a relax: GRILOVACÍ DOMEK - KÓTA kde Vás osloví možnost grilovat za každého počasí, WELLNESS s vířivkou, infrasaunou, VENKOVNÍ FINSKÁ SAUNA - vytápěná dřevem, HORKÁ BEČKA nejsou obsaženy v ceně a doporučujeme je objednat předem-nejpozději při rezervaci. Chalupa Celnica je určena pro 12 - 16 hostů. V Chalupě Celnica je společenská místnost s krbem a vybavenou kuchyní: elektrický sporák s troubou, velká lednice, jídelní soupravy, kuchyňské nádobí, kávovar - kapsle DOLCE GUSTO. Soukromé wellness je přístupné samostatným vchodem v přízemí chalupy a slouží pouze pro ubytované hosty.

CHALUPU CELNICA JE MOŽNO DOPLNIT O UBYTOVÁNÍ V CHALUPĚ CELNICA - HOSTINEC ČÍMŽ SE ZVÝŠÍ KAPACITA NA 36 HOSTŮ V JEDNOM AREÁLU. POKUD JE KAŽDÁ Z CHALUP OBSAZENA SAMOSTATNĚ RŮZNÝMI HOSTY NEDOCHÁZÍ K JEJICH STŘETNUTÍ POKUD SE NECHTĚJÍ DRUŽIT SPOLEČNĚ..

Sociální zařízení: Všechny ložnice chalupy mají vlastní koupelny se sociálním zařízením. I když k nám přijíždíte jako parta známých není nad to mít vlastní soukromí.

Vytápění: Vytápění a ohřev vody chalupy Celnica je plynové v kombinaci s elektropanely a krbem. Spotřeba plynu a el. energie není zahrnuta v ceně pronájmu, platí se samostatně dle skutečnosti na základě samostatného měření a aktuálních cen od dodavatelů.

Doprava, parkování: Vlastní oplocené parkoviště přímo v objektu pro 12 osobních aut. Příjezdová komunikace je bezproblémová a sjízdná i v zimním období.

Stravování

Vlastní stravování: 
K tomuto účelu slouží v chalupě Celnica společná kuchyně a je propojena se společenskou místností - krbovnou. Vybavení kuchyně: elektrický sporák s pečicí troubou, velká lednice, myčka nádobí, jídelní soupravy, kuchyňské nádobí.

Další apartmány v chalupě mají rovněž svoji vlastní kuchyň nebo samostatnou ,,kávouvou"kuchyňku.

Vybavení chalupy

Žijeme ve velmi rychlé a hektické době. Naši hosté k nám přijíždějí za krásami Valašska, za tím aby si užili vzájemné sounáležitosti svých kamarádů a přátel... a k této pohodě přispíváme tím, že jsme zrušili televize i WiFi.

Výlety, atrakce, zábava

Krásné výlety do okolní přírody, lyžování - v dosahu několik lyžařských areálů, běžkařské trasy, cykloturistika, termální bazény, golf. Jedinečné výlety na okolní rozhledny nebo do unikátního skanzenu Valašska - Rožnov pod Radhošťem. Návštěva Velkých Karlovic Vás dozajista naladí na pohodovou notu klidu a kouzla přírody. Pokud však upřednostníte pobyt u nás v místě, je k odpočinku naše zahrada s venkovním ohništěm, kuželkami, houpačkami a jinými atrakcemi pro děti. Máme pro Vás k dispozici i velký gril s elektrickým pohonem vhodný třeba na selátko, ražničí nebo jiné dobroty dle vašeho výběru.

 

Fotogalerie